Ćwiczenia na nogi cz.1

Ćwiczenia na nogi Zbliżają się wakacje, trzeba będzie pokazać nogi. Każda kobieta chce by jej nogi wyglądały zgrabnie, smukle i powabnie. Sama dieta jednak i dobre chęci nie wystarcza, potrzebny jest również ruch. W tym artykule przedstawię wam kilka prostych ćwiczeń, które pomogą wam wymodelować nogi tak, aby wszyscy wam zazdrościli. Dzięki lekkiemu, regularnemu treningowi twoje nogi nabiorą powabnego kształtu, staną się mocniejsze i wytrzymalsze, a przez to zdrowsze i piękniejsze. Już nie będziesz się musieć ich wstydzić i ukrywać pod spodniami, śmiało będziesz mogła pokazać je ludziom.

Czytaj dalej Komentarze (31) 07.05.2010. 10:20

Ćwiczenia na mięśnie brzucha cz.1

Ćwiczenia na mięśnie brzucha Szczególnie u mężczyzn panuje przekonanie, że prawdziwy mężczyzna musi mieć tzw. kaloryferem. I tu zaczynają się wyczerpujące, intensywne treningi w celu uzyskania wyrzeźbionego brzucha. Kobiety raczej nie tyle wyrabiają sobie mięśnie brzucha, co starają się utrzymać płaski brzuch. Ćwiczenia na mięśnie brzucha nie są jednak tym samym, co ćwiczenia na płaskich brzuch. Jeśli chcesz wyrzeźbić mięśnie, potrzebny jest większy i bardziej intensywny wysiłek. Poniektóre ćwiczenia będą się oczywiście powtarzać, ale zaznaczam, że to nie to samo.

Czytaj dalej Komentarze (28) 01.05.2010. 13:44

Ćwiczenia na kręgosłup cz.1

Ćwiczenia na kręgosłup Kręgosłup jest bardzo ważną częścią ciała człowieka, a jednak często o nim zapominamy. Byle, jakie zasiadanie przed komputerem całymi dniami, podnoszenie ciężkich rzeczy, spanie na kanapie… To wszystko źle wpływa na kręgosłup, a co za tym idzie odczuwamy ból i niedogodności. Aby zaradzić częstym bólom kręgosłupa to poza zmianą trybu życia należy też wykonywać regularnie ćwiczenia na kręgosłup, które pozwolą wam nie tylko zachować odpowiednią postawę i uniknąć skrzywień, ale też pomogą wam pozbyć się bólu. W tym artykule przedstawię wam kilka prostych ćwiczeń na kręgosłup, które nie wymagają ogromnej ilości czasu, także na pewno dasz radę je wykonać.

Czytaj dalej Komentarze (25) 27.04.2010. 09:34

Fat burning

Ćwiczenia odchudzające Fat burning – to inaczej po prostu „spalanie tłuszczu”. Jest to zestaw prostych, ale umiarkowanie intensywnych ćwiczeń, które pomogą spalić ci zbędną tkankę tłuszczową, a przy okazji dadzą trochę rozrywki. Ćwiczenia te oparte są o nieskomplikowane układy choreograficzne, stąd też bardzo często do tego typu ćwiczeń odchudzających sięgają największe leniuchy, bo w końcu taniec to zabawa. Aby schudnąć, trzeba wydatkować więcej energii, niż przyswoić kalorii. Stosując ćwiczenia odchudzające typu Fat burning możesz zgubić nawet 1 kg tygodniowo, co daje jakieś 8000 kalorii mniej.

Czytaj dalej Komentarze (249) 21.04.2010. 11:15

Ćwiczenia na pośladki cz. I

Ćwiczenia na pośladki Marzą ci się jędrne pośladki? Musisz poprawić swoją sylwetkę, bo zbliżają się wakacje i wstyd ci założyć bikini? To dobrze trafiłaś. Przedstawimy ci zestaw ćwiczeń, dzięki którym twoje pośladki staną się jędrne i ładne, także wszyscy będą ci zazdrościć. Pamiętaj, że sama dieta nie wystarczy – liczy się ruch. Znając współczesne preferencje społeczeństwa ilość ruchu w ciągu dnia u przeciętnego człowieka jest znikoma. Tak, więc porzuć tryb siedzący i poświęć klika minut dziennie na poprawienie swojej sylwetki, a do wakacji będziesz miała taką sylwetkę, o jakiej marzysz.

Czytaj dalej Komentarze (33) 21.04.2010. 10:49

Ćwiczenia na płaski brzuch cz. 1

Ćwiczenia na płaski brzuchTwój brzuch nabrał zimowego sadełka, a tu zbliżają się wakacje i chcesz pokazać trochę ciałka? Czas, więc zacząć intensywne przygotowania, tak by wszyscy zaczęli zazdrościć ci twojej sylwetki. Sama dieta jednak nie wystarczy – potrzebny jest ruch. Porzuć, więc tryb siedzący i zacznij ćwiczyć razem z nami, a wiosną na pewno włożysz swoją ulubioną sukienkę, a latem twój płaski brzuch będzie przyciągał uwagę wszystkich plażowiczów. Nasze ćwiczenia na płaskich brzuch pomogą ci zrzucić zbędny tłuszczyk.

Czytaj dalej Komentarze (33) 21.04.2010. 08:19

<< Pierwszy < Poprzednia [9 / 9] Następna > Ostatni >>