ZAPRASZAMY NA FORUM

forum ćwiczeniaMoje drogie czytelniczki zapraszam serdecznie do rejestracji na naszym forum http://cwiczenia.org/forum/. Proszę uprzejmie o zadawanie pytania i pisanie próśb właśnie na forum - będzie o wiele czytelniej i łatwiej :) Będziemy mogli prowadzić bardziej konstruktywne dyskusje, bo każdy będzie miał swoje konto a nie za każdym razem inny nick :) Dziękuję serdecznie za zrozumienie :) Tutaj oczywiście też będę zaglądać w komentarze, ale uwierzcie mi - tam będzie wygodniej nam rozmawiać.

Rejestracja na forum jest oczywiście darmowa i trwa naprawdę kilka sekund. Wszystkie wasze wpisy dodawane są tam w czasie rzeczywistym, a nie jak tutaj - dopiero po zatwierdzeniu. Tam żaden wpis mi nie umknie, tutaj na portalu często coś gdzieś się zapodzieje w tłumie :) Tak, więc uprzejmie proszę o pisanie na naszym forum http://cwiczenia.org/forum/ .

Każda z was może na forum uzupełnić profil, co da mi pewne wyobrażenie o was i będzie mi znacznie łatwiej wam doradzać :) Możecie tam załączać zdjęcia, grafiki, itp., czego nie da się zrobić tutaj na blogu - znacznie więcej możliwości - znacznie więcej korzyści - dla was i dla innych czytelniczek.02.12.2013. 14:06

Komentarze

slicznotka-32 02.01.2014. 22:38

witam serdecznie, jestem mamą dwójki szkrabów 4-leti synek i roczna córeczka. Od dzisiaj biorę się za siebie. Wyliczone bmi to 24,76 czyli nadwaga.Mam 32 lat 69kg i 167wzrostu.Idealna waga wg tutejszych wsażników to 56kg.Myśle że to lekka przesada. Ale mój ideał to 62 kg, bo już przy tej wadze wyglądam bardzo szczupło.Wszystko bowiem gromadzi mi się na brzuchu. Wybrałam ćwiczenia skalpel i jestem po pierwszym razie.Moje wrażenia?Rewelacja!!!!!Nie obciążają mi nóg-kolan a to bardzo ważne.Bo mam z nimi problem.Trzymajcie za mnie kciuki!planuje ćwiczyć co najmniej 5x w tygodniu.Mam nadzieje że będą efekty.pozdrawiam

Tasia 24.01.2014. 23:15

Witam serdecznie mam pytanie do adminki/admina moze udałoby sie umieścic pod każdym zestawem ćwiczeń licznik spalania kalorii ile w danym ćwiczeniu jest ich spalonych. Było by to pomocne, biore sie za siebie ćwicze już 4 dzień i widac efekty :)

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

: