Kalkulator spalania kalorii

kalkulator spalania kaloriiKalorie - utrapienie wielu osób i to nie tylko kobiet. Liczenie, przeliczanie, odchudzanie... Nieskończone koło, które nie jednej osobie spędza sen z powiek. Jeżeli chcesz wiedzieć ile spalasz codzień kalorii nawet przy bardzo prostych czynnościach a nie tylko wykonując ćwiczenia odchudzające to mamy dla ciebie kalkulator spalania kalorii. Na liście są najpopularniejsze czynności - jeśli potrzebne ci dodatkowe napisz komentarz, a my postaramy się odpowiedzieć na twoje zapytanie i dodać pozycję do listy kalkulatora.

Czytaj dalej Komentarze (126) 16.03.2012. 13:19

Kalkulator idealnej wagi

oblicz swoje bmiKażda kobieta i nie tylko kobieta pragnie mieć odpowiednią wagę by czuć się pięknie i dobrze we własnym ciele. Dieta i ćwiczenia odchudzające to dla wielu osób podstawowy aspekt każdego dnia, czasem jednak zdarza się nieco zapomnieć a wtedy waga może zostać nieco zachwiana. W takich sytuacjach przyda się kalkulator idealnej wagi by sprawdzić ile znów musimy schudnąć by ważyć odpowiednią ilość kilogramów. Jeżeli chcecie sprawdzić jaka jest wasza idealna waga to serdecznie zapraszamy – kalkulator idealnej wagi jest do waszej dyspozycji 24h na dobę zupełnie za darmo.

Czytaj dalej Komentarze (222) 12.03.2012. 12:05

Sprawdź swoje BMI – Kalkulator BMI

oblicz swoje bmiBMI czyli Body Mass Index (wskaźnik masy ciała) to współczynnik powstały w wyniku podzielenia masy ciała podawanej w kilogramach przez wzrost w metrach do kwadratu. Powstały w ten sposób współczynnik określa czy twoja waga jest w normie czy też nie. BMI powstało z myślą o wykrywaniu chorób takich jak miażdżyca czy też chorób serca, udaru mózgu oraz nowotworów. Popularniejszym jego zastosowaniem jest dziś jednak odchudzanie. Oblicz swoje BMI już teraz i sprawdź czy twoja masa jest odpowiednia. Nasz kalkulator BMI już czeka.

Czytaj dalej Komentarze (257) 02.03.2012. 14:17