Joga - super trening wyszczuplający

ćwiczenia wyszczuplające jogaJoga to nie tylko trening i relaks dla umysłu, ale również i świetny sposób na wyszczuplenie ciała. Zazwyczaj joga kojarzy się z wygibasami, które mają na celu wyciszenie, ale mało kto wie, że te wygibasy można połączyć w bardzo fajny zestaw, który pomaga w spaleniu zbędnego tłuszczyku. Teraz mamy wakacje, więc przyda się mieć zgrabne ciałko, by wszyscy mogli nas podziwiać w bikini. Jeszcze nic straconego drogie Panie :) Wystarczy nieco wysiłku a jeszcze pod koniec wakacji możecie pojechać na wymarzony urlop i poszaleć na plaży w bikini. Tak, więc nie ma co myśleć - zapraszam do ćwiczenia razem z nami.

Czytaj dalej Komentarze (17) 16.07.2014. 12:22

Hot Joga

joga bikhramTym razem mam dla was coś co zwie się hot joga. Jakiś czas w temu w komentarzach poproszono o zestawy z zakresu hot jogi, więc spełniam wasze życzenia i mam dla was kilka fajnych ćwiczeń. Hot Joga to jedna z odmian jogi, która nazywana jest również Joga Bikram. To, co najbardziej wyróżnia ten typ jogi to to, że ćwiczenia odbywają się w specjalnie ogrzewanym pomieszczeniu (ok 40 stopni). Po co? Po to, aby zwiększyć wydzielanie poty a wraz z nim toksyn z organizmu. Ponadto hot joga świetnie działa na odchudzanie, podobnie zresztą jak sauna.

Czytaj dalej Komentarze (12) 25.10.2012. 13:15

Joga

Joga Jak to się zwykło powiadać „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Joga pozwala na utrzymanie równowagi zarówno ciała jak i umysłu, a także świadomości i ducha. Joga łączy w sobie różne techniki walki ze stresem m.in.: medytację, stretching, a także specjalną technikę oddychania, która pozwoli wam zsynchronizować oddech z ruchem. Jest to chyba najlepsza forma walki ze stresem, jaką znam. Joga ponadto świetnie działa na ciało – pozwala utrzymać zgrabną sylwetkę, a także poprawia krążenie krwi.

Czytaj dalej Komentarze (20) 20.05.2010. 13:21