Ekstra figura - Ewa Chodakowska

ewa chodakowska ćwiczeniaEwa Chodakowska stała się w ostatnim czasiem idolką wielu kobiet. Mnóstwo kobiet chwali sobie jej zestawy ćwiczeń oraz efekty, jakie udało im się po nich uzyskać. Do najpopularniejszych zestawów Ewy Chodakowskiej należą Killer oraz Skalpel. Ewa jednak nie zaprzestała na tych ćwieczeniach i tworzy kolejne połączenia dla kobiet pragnących zgubić parę zbędnych kilo oraz wyszczuplić swoją sylwetkę. Tym razem na naszym portalu prezentujemy zestaw "Ekstra Figura" - mam nadzieję, że spotka on się z waszym uznaniem podobnie jak inne zestawy Ewy, które są dostępne na naszej stronie.

"Ekstra figura" to kolejny trening odchudzający Ewy Chodakowskiej, który mamy wam okazję zaprezentować. Trening ten trwa 45 minut i jak zwykle to bywa u Ewy jest dość wymagający. Nie ma co się jednak poddawać, bo efekty według opinii są naprawdę rewelacyjne.

Jeśli ktoś miał okazję testować już inne zestawy Ewy Chodakowskiej to dobrze wie, że trzeba się napocić, a przede wszystkim silnie motywować do działania. Fajne w treningach Ewy jest to, że na każdy filmie wszystko jest naprawdę fajnie pokazane i omówione tak, więc każda z was spokojnie będzie wiedzieć co robić.

Treningi wyszczuplające Ewy Chodakowskiej cieszą sie ogromną popularnością wśród kobiet w różnym wieku. Nie ma się co dziwić, bo są naprawdę skuteczne, a do tego Ewa jest bardzo przyjemną osobą. Warto sobie zajrzeć na jej profil FB, gdzie motywuje Pani do działania.

"Ekstra figura" to jeden z najnowszych zestawów ćwiczeń Ewy. W ostatnim czasie pojawiło się ich kilka - postaramy się je wszystkie omówić u nas :) Tymczasem zapraszam serdecznie do ćwiczenia razem z nami, a przede wszystkim do ćwiczenia razem z Ewą Chodakowską. Mam nadzieję, że będziecie wyczerpane, ale też i zadowolone z efektów, które uda wam się uzyskać :) Kiedy widać efekty? Wiadomo - u każdego inaczej, średnio po około miesiącu czasu :)24.08.2015. 09:58

Komentarze

Puck 30.08.2015. 13:38

Do Admina
Część!
Pomyślałam, że jeżeli skomentuję tutaj to szybko się zorientujesz. Czy mogłabyś dodać na stronę coś o ćwiczeniach Miley Cyrus Legs Workout? Bo słyszałam o nich, ale nie jestem do końca przekonana.
Z góry dziekuję!

Em 30.08.2015. 23:32

Dzien dobry. Ja nie na temat pani Chodakowskiej, jednak liczę na Pani pomoc bo wiem, ze jest pani specjalistka i zaglądam na ta stronę od paru lat. Próbowałam rożnych sposobów aktywności jednak uznałam Ze najlepiej pasuje mi jazda na rowerku stacjonarnym ze względu na możliwość rozproszenia uwagi dobrym filmem ;) od jakiegoś czasu codziennie jeżdzę koło 50 km ( wg rowerka), jestem w słabej kondycji wiec zajmuje mi to 90 min na "dwójce" jesli chodzi o obciążenie czyli najniższe, bo słyszałam ze tak sie powinno jeździć by nie rozbudowywać mięśni. Do meritum- jeżdzę juz pare miesięcy jednak uda - moj największy kompleks- stoja w miejscu jesli chodzi o tłuszcz. Co robie nie tak? Jesli Pani odpowie bede niezmiernie wdzięczna. Pozdrawiam

Admin 08.09.2015. 08:57

do Puck - postaram się dodać :)

Admin 08.09.2015. 09:20

do Em - rowerek stacjonarny jest fajny, jednak nie skupia się na konkretnych partiach ciała tak jak "klasyczne" zestawy ćwiczeń, dlatego proponuję poza rowerkiem dodać jeszcze jakieś inne ćwiczenia na uda :)

Sylwia 21.10.2015. 21:10

Jeślibym robiła te ćwiczenia 5 lub 6 razy w tygodniu i jeszcze do tego skakanke, to po jakim czasie zobaczyłabym efekty?

Admin 30.10.2015. 07:24

do Sylwia - standardowo pierwsze efekty powinny być po ok. miesiącu

Dora37 15.11.2015. 08:35

Świetne ćwiczenia, po 5 tygodniach ze skalpelem co drugi dzień,schudłam 5 kg. Oczywiście dołączyłam do tego odpowiednią dietę - całkowicie odstawiłam chleb i słodycze oraz tłuste potrawy. Czuję się świetnie, polecam !

Elki 25.08.2016. 13:35

Trening dobry i intensywny, ale jeśli chodzi o Panią Ewę to strasznie mnie coś w niej denerwuje (zapewne fakt, ze mówi nawet kiedy nie jest to zupełnie potrzebne) przez co nie mogę w pełni skupić się na treningu.

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

: