6 ćwiczeń na szczupłą talię

ćwiczenia na talięSzczupła talia to szczyt marzeń niejednej kobiety. Talia osy to coś co nęci także mężczyzn i to właśnie ze względu na nich wiele kobiet postanawia o nią powalczyć katując się ścisłą dietą oraz mordując się ćwiczeniami. Jeśli chodzi o te drugie to mamy dla was 21 minutowy trening zawierający 6 ćwiczeń na szczupłą talię, które spokojnie można wykonać w zaciszu swojego domu. Chętni? No to działamy!


Idą wakacje, a wraz z nimi wypady nad wodę. Która kobieta nie chce wygląd w stroju kąpielowym niczym modelka? Chyba nie ma takiej babeczki – wszystkie chcą mieć super sylwetkę z talią osy, a my pomożemy wam ją osiągnąć? W jaki sposób? Wystarczy, że będziecie wykonywać codziennie te ćwiczenia na szczupłą talię, które zamieszczamy dla was poniżej.

Wystarczy 21 minut dziennie i troszkę wolnej przestrzeni w domu. Nie trzeba specjalistycznych sprzętów – jedynie ciężarki po ok. 1,5kg, które spokojnie można zastąpić 1,5l wodami mineralnymi. Ćwiczenia są proste, ale niech nie zwiodą was pozory, bo są one naprawdę wymagające, więc się przygotujcie psychicznie :)

Warto się jednak pomęczyć by nie wstydzić się swojego ciała. Wystarczy już około 1,5 miesiąca czasu, by uzyskać naprawdę zadowalające efekty. Oczywiście wszystko zależy od organizmu – u każdego efekty mogą być widoczne po innym czasie, więc nie zrażajcie się od razu tylko ćwiczcie aż do skutku – do wakacji jeszcze troszkę czasu zostało, więc jeśli się zmobilizujecie to na pewno zdążycie. Trzymamy za was kciuki i życzymy powodzenia!!!

13.05.2016. 16:09

Komentarze

Aneta 28.05.2016. 23:30

Proszę, pomóżcie mi!

Jestem Aneta, mam 12 lat, 155 cm wzrostu, ważę 53.5 kg i chcę schudnąć. Próbowałam już wszystkiego, odchudzam się już długo a efektów nie ma. Nie wiem co zrobić.

Małgorzata 15.02.2017. 08:53

Polecam wizytę u dietetyka, mi pomół:)

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

: