5 dniowy trening dla zabieganych

ćwiczenia odchudzające Każdy chce mieć piękne ciało, ale niestety nie każdy ma czas na siłownię czy wizyty w klubie fitness, ani też nie każdy ma pieniądze na takie atrakcje, bo nie czarujmy się - wejściówki tanie nie są, a do tego wypadałoby mieć jakiegoś trenera personalnego, a wtedy to już koszta są naprawdę spore. Co więc w takiej sytuacji zrobić? Zmotywować się i ćwiczyć samemu w domu! Jest mnóstwo skutecznych zestawów ćwiczeń, które są nawet poukładane w specjalne programy treningowe. Jednym z takich programów jest „5 dniowy trening dla zabieganych”. Program ten należy powtarzać przez 8 tygodni, po tym czasie można zobaczyć naprawdę fajne efekty.

Tym razem mam okazję zaprezentować wam 5 dniowy trening dla zabieganych. Jest to trening HIIT Cardio połączony z ABS, Fat burning, jogą oraz innymi ćwiczeniami, a więc łatwo nie będzie :) Warto się jednak pomęczyć, bo program ten jest przygotowany tak, że po 8 tygodniach można się spodziewać naprawdę fajnych efektów. Na każdy dzień roboczy tygodnia przygotowano odpowiedni zestaw – w weekendy dają wam odpocząć i zregenerować siły przed kolejnym tygodniem :P

5 dniowy trening dla zabieganych to zestaw ćwiczeń zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Jako, że ćwiczenia na każdy dzień zajmują ok. 30 minut, stąd wzięła się nazwa „dla zabieganych”, bo pół godzinki każdy jest wstanie znaleźć w ciągu nawet najbardziej zwariowanego dnia pełnego gonitwy.

Poniżej zamieszczam filmy, na których znajduje się 5 dniowy trening dla zabieganych. Na każdym filmie dokładnie jest pokazane co robić i nawet macie tam czas, przez który dane ćwiczenia wykonywać. Zestawy są bardzo dopracowane i idealne również dla początkujących. Jeśli marzy wam się szczupła sylwetka to nie macie na co czekać – spróbujcie 5 dniowy trening dla zabieganych.

Wiele osób poddaje się zaraz na początku, albo w ogóle wykazuje brak chęci i motywacji do działania – nie róbcie tak – czasem na efekty trzeba poczekać, a już na pewno trzeba zacząć ćwiczyć, żeby w ogóle je zobaczyć! Nie ma nic za darmo – będziecie się musieć napocić i nastękać, ale potem na pewno pojawi się uśmiech na waszej twarzy.

Trzymam za was kciuki i życzę wspaniałych efektów!30.10.2015. 08:06

Komentarze

anonimek 08.02.2016. 21:14

I codziennie robić to samo przez 5 dni?

Admin 13.02.2016. 12:31

do anonimek - na każdy dzień tygodnia jest osobny filmik - to playlista :)

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

: