45 minutowy trening - Epic Cardio Boxing

cardio boks Lato, czas na krótkie spodenki, zwiewne crop topy i piękne wysportowane ciała - jeśli brakuje Ci tego ostatniego, nie martw się - my jak zwykle przychodzimy z pomocą. Tym razem stawiamy na ćwiczenia, które mają wiele wspólnego z boksem - do świata ćwiczeń wprowadzi nas energiczna i posiadająca niezwykłe ciało Christa DiPaolo - już na sam rzut oka widać, że Christa wie co robi. Razem z Christą w tle ćwiczą jeszcze dwie osoby - w ten sposób możemy odpowiednio dostosować nasz poziom. Całość ćwiczeń to HIT- czyli high intensity training, czyli intensywny i agresywny trening skoncentrowany na spalaniu kalorii. By wycisnąć z nas jak najwięcej Christa używa technik boksowych i tych wprost z kickboksingu - w skrócie, mięśnie palą!

Zaczynamy rundą pierwszą, która ma nas rozgrzać i przygotować do porządnego wysiłku. Już na wstępie prowadząca wprowadza nas w świat boksu- podstawowe uderzenia i ruchy, „bouncing” czyli podstawowy ruch w boksie trzymający zawodnika w ciągłym ruchu. Nie jest łatwo - ćwiczenia są w szybkim tempie no ale.. ktoś spalić te ostatnie ciastko musi.

The Basics, czyli runda druga- tutaj skorzystamy już z ciężarków pół kilogramowych. W ten sposób nasze ciało będzie pracować ciężej i pobudzać mięśnie nie tylko do budowy ale także do szybszego metabolizmu. Tutaj jak sama nazwa wskazuje znajdziemy podstawy boksu i kickboksingu - szybkie ruchy, uniki, uderzenia- wszystko klasycznie w szybkim tempie- im więcej potu tym większa satysfakcja! A spójrz na Pana w czerwonej koszulce!

Core series - tutaj skupiamy się na naszej postawie i mięśniach brzucha. Mają być twarde jak skała - musi być nasz wysiłek w to włożony! Ćwiczenia zaczynamy na ziemi i od razu bez ociągania wyciągamy grubsze działo- nie ma mowy o odpoczynku. Jeśli uważasz, że mięśnie już teraz chcą porzucić Twoje ciało i wynieść się gdzie indziej- poczekaj na ćwiczenia w pozycji stojącej! Skip A w szkole to prawdziwa zmora, ten tutaj jednak jest poziom wyżej i na pewno zostawi po sobie ślad na Twoim brzuchu- w postaci pięknie podkreślonych mięśni brzucha! Gdzieś w połowie rundy trzeciej dochodzą do nas przysiady i wykopy- tutaj pracują nasze pośladki... pracują... one są w ogniu! Halo Kim Kardashian, konkurencja tutaj rośnie.

Mastery, czyli runda pełna boksowania i kickboksowania- tutaj wchodzi na dużo wyższy poziom ćwiczeń. Christa tłumaczy nam jak poprawnie wykonywać ćwiczenia i jak kopać- to bardzo ważne by nie zrobić sobie żadnej kontuzji. Całość składa się z wysoko intensywnych ćwiczeń wzmacniających nasze ciało.

Ostatnia runda do wyciszenie, gdzie powoli uspokajamy nasze ciało i rozciągamy mięśnie. Trochę lenistwa po dawce ostrego wysiłku - idealnie.

Podsumowując ćwiczenia są idealne dla każdego kto chce zgubić parę dodatkowych cm a jednocześnie trochę się rozwijać - nasza szybkość i zwinność na pewno dużo zyska dzięki tym ćwiczeniom.29.06.2016. 12:49

Komentarze

divo 02.08.2016. 23:03

Mam pytanie... Czy jeżeli chcę stracić jak najwięcej w obwodach i być drobna oraz oczywiście zmniejszyć poziom tłuszczu wystarczy dieta i rozciąganie? Mam 162cm wzrostu i ważę 52kg waga niby w porządku ale wygląd ciała mnie nie satysfakcjonuje. :) Proszę o odpowiedź.

Mell 03.08.2016. 11:05

Ja umieram juz w 5 minucie. To nie dla mnie,ale może ktoś próbował?

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

: