Ćwiczenia na wzrost

ćwiczenia rozciągająceWiele osób zastanawia się czy można urosnąć dzięki ćwiczeniom. Jaka jest odpowiedź? Odpowiedź nie jest taka jednoznaczna. Jako tako wzrost jest stymulowany przez geny, na które wpływu nie mamy, jednak istnieją ćwiczenia, które pomagają się nieco wyciągnąć w górę, poprzez działanie jako bodziec, na odpowiednie chrząstki i tkanki powodujące wyciągnięcie się o parę milimetrów, jak to jest w przypadku specjalistycznej aparatury, która jest o wiele skuteczniejsza i szybsza niż ćwiczenia, ale też niewiele osób stać na takie zabiegi, które zresztą przeprowadzane są tylko w szczególnych przypadkach.

Czytaj dalej Komentarze (59) 05.04.2012. 09:51

Ćwiczenia rozciągające mięśnie pośladkowe

ćwiczenia rozciągająceDziś większość ludzi prowadzi raczej siedzący tryb życia, a to powoduje, że mięśnie stają się zastane, już pomijając, że gromadzimy wtedy w sobie więcej tłuszczyku. Ćwiczenia odchudzające to oczywiście jedno, jednak one pozwolą nam jedynie na spalenie tłuszczu, a mięśnie wciąż pozostaną w złej kondycji. Dlatego też warto od czasu do czasu wykonać jakieś ćwiczenia rozciągające. Dziś, więc przygotowałam dla was ćwiczenia rozciągające mięśnie pośladków, bo przecież każda kobieta chce je mieć zgrabne.

Czytaj dalej Komentarze (9) 14.04.2011. 15:32

Ćwiczenia na rozciąganie cz.2

ćwiczenia rozciągające Ćwiczenia na rozciąganie są bardzo ważną częścią każdego treningu. Bez ćwiczeń rozciągających nie należy rozpoczynać żadnego większego wysiłku, bo grozi to kontuzją. Ćwiczenia na rozciąganie przydadzą się także tym, którzy mają pracę siedzącą – siedzenie przed komputerem co najmniej 10 h dziennie nie służy twoim mięśniom ani kręgosłupowi. Warto, więc wykonać kilka prostych ćwiczeń na rozciąganie, a zobaczysz, że po regularnych ćwiczeniach poczujesz się dużo lepiej i niewątpliwie poprawi się również twoje samopoczucie.

Czytaj dalej Komentarze (7) 27.05.2010. 08:36

Ćwiczenia na rozciąganie cz.1

Ćwiczenia rozciągające Rozciąganie jest bardzo ważną czynnością, która powinna mieć miejsce przed każdym treningiem czy większym wysiłkiem. Nie należy wykonywać żadnego większego wysiłku bez uprzedniego wykonania prostych ćwiczeń na rozciąganie. W tym artykule przedstawię wam pierwszą część przykładowych ćwiczeń rozciągających, które przygotują was do wzmożonego wysiłku fizycznego. Ćwiczenia rozciągające zalecane też są dla osób, które mają pracę tzw. „za biurkiem”, aby co nieco rozruszały swoje mięśnie.

Czytaj dalej Komentarze (16) 11.05.2010. 15:47