POP Pilates dla początkujących

pop pilates - ćwiczenia wyszczuplającePOP Pilates to nowy wymiar ćwiczeń pilates, które działają wyszczuplająco na ciało. Dziś mamy trening na całe ciało skierowany w szczególności dla osób początkujących. Wykonując ten zestaw codziennie przez miesiąc można zobaczyć już pierwsze efekty. Jeśli chcecie wyszczuplić swoje ciało to serdecznie zapraszam do ćwiczenia razem z nami. Trening, który dziś mamy trwa około 17 minut, a więc niewiele i każda z was z pewnością da radę znaleźć tyle czasu w ciągu dnia.

Czytaj dalej Komentarze (9) 01.07.2014. 11:01

Ćwiczenia pilates

ćwiczenia pilatesPilates to ćwiczenia, które kobiety wykonują bardzo chętnie. Ćwiczenia te nie tylko poprawiają sprawność fizyczną, wyszczuplają i pozwalają utrzymać dobrą kondycję, ale również znacznie poprawiają samopoczucie. Ćwiczenia pilates można wykonywać samemu w domu i nie potrzeba do nich specjalnych sprzętów. Są do bardzo proste ćwiczenia, które regularnie stosowane przynoszą naprawdę widoczne efekty.

Czytaj dalej Komentarze (24) 07.04.2011. 15:19

Pilates flex

ćwiczenia pilates Siedzący tryb życia, godziny spędzone przed komputerem czy telewizorem sprawiają, że ciało staje się mniej giętkie, mniej elastyczne, zaczyna też się zbierać tłuszczyk. Brak ruchu sprawia, ze zaczyna nam doskwierać ból kręgosłupa. Ćwiczenia pilates flex zmniejszają bóle barków, bóle krzyża, bóle szyi, a także wady postawy i inne schorzenia związane z kręgosłupem,. Przede wszystkim jednak ćwiczenia te pozwalają spalić zbędne kalorie i wymodelować sylwetkę. Pilates flex to specjalny zestaw ćwiczeń na spalanie tłuszczu, modelowanie ciała oraz na rozciąganie, które redukuje bóle twojego kręgosłupa. Dzięki ćwiczeniom pilates flex znów będziesz dobrze czuć się w swoim ciele.

Czytaj dalej Komentarze (128) 31.05.2010. 15:32