Trening ABS z Mel B

ćwiczenia na brzuch z mel bMel B stała się w ostatnim czasie idolką wielu kobiet w różnym wieku, a to za sprawą jej fenomenalnych ćwiczeń. Tym razem prezentujemy wam trening ABS, dzięki któremu możecie uzyskać płaski brzuszek. Te ćwiczenia na brzuch są bardzo intensywne, dzięki czemu dość skutecznie spalają tkankę tłuszczową, a także pozwalają na wypracowanie odpowiedniej rzeźby mięśni brzucha. Ćwiczenia te nie są jednak skomplikowane i spokojnie każda z pań sobie z nimi poradzi.

Czytaj dalej Komentarze (16) 08.01.2015. 12:19

Ćwiczenia na nogi z Mel B - 10 minutowy trening na nogi

ćwiczenia z Mel BWitajcie po kilku dniach nieobecności. Tak jak obiecałam mam dla was kolejne ćwiczenia odchudzające z Mel B - tym razem będą to ćwiczenia na nogi. Ten trening na nogi z Mel B trwa zaledwie 10 minut, ale daje naprawdę świetne efekty, więc zapraszam do ćwiczenia. Te ćwiczenia na nogi z Mel B mają na celu kształtować i ujędrniać ciało. Podczas tych ćwiczeń nogi wzmacniają się i ujędrniają, a także wyszczuplają. Jeśli lubicie ćwiczenia z Mel B to zapraszam serdecznie na 10 minutowy trening nóg.

Czytaj dalej Komentarze (100) 01.10.2013. 14:46

Ćwiczenia odchudzające z Mel B - Trening całego ciała

ćwiczenia odchudzające z mel bW odpowiedzi na Wasze komentarze stworzyłam dział, w którym zamieszczę różne ćwiczenia odchudzające z Mel B. Na początek mam dla was trening całego ciała. Trwa on 20 minut, ale jest naprawdę rewelacyjny. Mel B przedstawia krótkie ale niezwykle wyczerpujące treningi o wysokiej skuteczności, więc warto się nieco pomęczyć by na końcu uzyskać wymarzony efekt. Uprzedzając wasze pytania typy "ile schudną..." - odpowiadam, że niestety nie jestem wróżką i nie przewidzę efektów - u każdego efekt jest inny, zależy to od wielu czynników :) Zapraszam do ćwiczenia i dzielenia się waszymi efektami :)

Czytaj dalej Komentarze (132) 11.09.2013. 13:09