7 ćwiczeń na płaski brzuch

ćwiczenia na płaski brzuchPłaski brzuch to pragnienie każdej kobiety. Nie każda kobieta jednak stara się coś w tym kierunku zrobić – większość tylko gada i gada, zamiast wziąć się do działania :) Jeśli wy macie motywacje i chcecie działać to mam dla was 7 ćwiczeń na płaski brzuch, które możecie spokojnie wykonywać w domu. Ćwiczenia najlepiej jest powtarzać codziennie, ewentualnie co dwa dni jeśli ćwiczycie coś jeszcze. Kiedy widać efekty – średnio po 6 tygodniach, a więc stosunkowo szybko. Zestaw ćwiczeń jest naprawdę prosty, co nie oznacza wcale, że mało skuteczny – często właśnie to co z pozoru banalne daje największą skuteczność.

Czytaj dalej Komentarze (15) 16.10.2015. 14:40

Belly Fat Burner HIIT - ćwiczenia na płaski brzuch

ćwiczenia na płaski brzuchIdzie wiosna czas zawalczyć o ładną figurę, a w szczególności o płaski brzuch. Belly Fat Burner HIIT - ćwiczenia na płaski brzuch to kolejny zestaw, jaki mamy dla was. Trening trwa około 15 minut, a więc niewiele - tak niewiele dzieli was od smukłego brzucha. Te ćwiczenia na płaski brzuch wykonujemy co dwa dni. Według opinii testerek tych ćwiczeń zadowalające efekty widać po 8 tygodniach, aczkolwiek jeśli ma się niewiele do spalenia to już po miesiącu.

Czytaj dalej Komentarze (11) 11.03.2015. 19:36

Ćwiczenia na płaski brzuch w 7-10 dni

ćwiczenia na płaski brzuchMam dla was kolejne ćwiczenia na płaski brzuch - tym razem będzie to trening, który przynosi efekty już po 7-10 dniach. Efekty po takim czasie to około 5kg mniej i widocznie bardziej płaski brzuch niż przed wykonywaniem ćwiczeń. Te ćwiczenia są idealne zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Cały ten trening na brzuch trwa około 30 minut - należy powtarzać te ćwiczenia na brzuch codziennie przez 7-10 dni. Te ćwiczenia na brzuch są proste, więc nie powinniście mieć z nimi problemów. Zestaw należy wykonywać raz dziennie, ale można go łączyć z innymi ćwiczeniami na brzuch.

Czytaj dalej Komentarze (202) 27.08.2013. 10:56

Płaski brzuch w 8 tygodni

ćwiczenia na płaski brzuchPragniecie mieć płaski brzuch, ale nie chcecie się katować ostrymi ćwiczeniami takimi jak płaski brzuch w tydzień? To co powiecie na proste ćwiczenia na płaski brzuch, które połączone ze sobą po 8 tygodniach przyniosą ci upragnione efekty? Jeśli chcecie spróbować to serdecznie zapraszam. Mam dziś dla was właśnie taki zestaw. Stosunkowo szybko i przy niewielkim wysiłku będziecie mogli uzyskać piękny i płaski brzuch, który jest marzeniem każdej kobiety. Jedyne co ci potrzeba to nieco wolnego czasu i odrobinę samozaparcia oraz wiary w magiczną moc ćwiczeń. Zapraszam.

Czytaj dalej Komentarze (225) 17.02.2012. 10:51

Doskonały trening na wyszczuplenie brzucha

ćwiczenia na płaski brzuchMarzy ci się piękny płaski brzuch? Nic prostszego jak tylko zmobilizować się i zacząć wykonywać ćwiczenia na płaski brzuch. Dziś mam dla was prosty trening, który można stosować jako uzupełnienie dotychczasowych ćwiczeń odchudzających bądź jako osoby trening na płaski brzuch. Kiedy będzie widywać efekty po tych ćwiczeniach? Po około 2 - 3 tygodniach. Ile razy ćwiczyć? Tyle ile jest mówione na filmie - wsłuchajcie się dokładnie. Ile można stracić kilogramów? Wszystko zależy od intensywności ćwiczeń - po 2-3 tygodniach można stracić nawet 5kg. Powodzenia!!!

Czytaj dalej Komentarze (250) 09.02.2012. 10:54

Najlepsze ćwiczenia na płaski brzuch

ćwiczenia wyszczuplającePłaski brzuch pragnie mieć każda kobieta i każda może go mieć jeśli wystarczająco będzie tego pragnąć i się starać. Najlepszym sposobem na zredukowanie tłuszczyku z brzucha są ćwiczenia na płaski brzuch. Tego typu ćwiczenia wyszczuplające w zdrowy sposób pozwolą ci spalić zbędne kilogramy i pomogą ci osiągnąć wymarzony brzuszek. Jeśli jesteście ciekawe co mam dziś dla was to serdecznie zapraszam - jestem pewna, że choć części z was przypadną do gustu te proste ćwiczenia na płaski brzuch.

Czytaj dalej Komentarze (442) 17.11.2011. 09:36

Skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch

ćwiczenia wyszczuplająceKażda kobieta pragnie mieć płaski brzuch, jednak nie każda kobieta ma taki od razu. Większość z nas musi ciężko się napracować, aby go uzyskać. Jest to bardzo często długa i męcząca droga, którą nie każda potrafi przetrwać. Jednak drogie panie płaski brzuch jest w zasięgu waszych rąk - wystarczy, że wybierzecie odpowiednie ćwiczenia na płaski brzuch. Tego typu ćwiczenia wyszczuplające są skuteczne, jeśli tylko wykonuje się je w należyty sposób i nie przesadza się z jedzeniem.

Czytaj dalej Komentarze (327) 30.08.2011. 11:45

Ćwiczenia na płaski brzuch z piłką

ćwiczenia na płaski brzuchDziś mam dla was kolejne ćwiczenia na płaski brzuch tym razem z piłką gimnastyczną. Jeśli zwykłe ćwiczenia na płaski brzuch są dla ciebie mało efektywne to koniecznie wypróbuj ćwiczenia na płaski brzuch z piłką. Tego typu ćwiczenia jeszcze bardziej mobilizują twoje mięśnie brzuch do pracy, przez co gubi się na nim zbędny tłuszczyk. Jeśli koniecznie chcesz mieć płaski brzuch na wakacje to już dziś zacznij wykonywać ćwiczenia na płaski brzuch z piłką. Jak dowodzą badania są one znaczne skuteczniejsze niż zwykłe ćwiczenia, co potwierdza 98% badanych. Powodzenia!!!

Czytaj dalej Komentarze (28) 06.05.2011. 12:16

Płaski brzuch w tydzień

ćwicznia na płaski brzuchKażda kobieta marzy o tym, aby mieć płaski brzuch. Teraz mamy wiosnę, za chwilę lato i wręcz chciałoby się wystąpić w bikini z idealnym brzuchem, płaskim niczym deska. Jak szybko i skutecznie sprawić, aby z brzuszka zniknęły zbędne kilogramy? Jest na to sposób i wystarczy wam zaledwie tydzień, aby cieszyć się płaskim brzuchem, jak to możliwe? Mówi się, że wszystko jest możliwe, a więc i pozbycie się tłuszczyku z brzucha w tydzień również.

Czytaj dalej Komentarze (2157) 21.04.2011. 09:13

Ćwiczenia na płaski brzuch w 2 tygodnie

ćwiczenia na płaski brzuchWprawdzie właśnie mamy zimę i można by pomyśleć, że zbędny tłuszczyk ukryje się pod grubym sweterkiem, ale warto podejść z innej strony i pomyśleć, że w końcu zima to czas karnawałowych zabaw do rana, gdzie zakłada się elegancką sukienkę wieczorową, do której fajnie byłoby mieć płaski brzuch . Do świąt i sylwestra zostało naprawdę niewiele czasu, a więc czas zabrać się do roboty i zrzucić kilka zbędnych kilogramów z brzucha.

Czytaj dalej Komentarze (391) 03.12.2010. 12:20

Ćwiczenia na płaskich brzuch cz.2

Ćwiczenia na płaski brzuch Każda kobieta chce by jej brzuch był płaski i ładny, stąd też katują się ostrą dietą, ale zapominają o ruchu. Sama dieta nie wystarczy. Jeśli chcesz mieć zgrabną sylwetkę musisz trochę czasu poświęcić regularnym ćwiczeniom, które pozwolą ci na utrzymacie szczupłej figury. Ten artykuł ma na celu przedstawienie wam kilku prostych ćwiczeń na płaski brzuch, które powtarzane regularnie pozwolą doprowadzić ci twój brzuch do znakomitej formy. Nie katuj się ostrą dietą – poświęć kilka minut dziennie i ćwicz razem z nami, a już w niedługim czasie osiągniesz zniewalające efekty.

Czytaj dalej Komentarze (36) 18.05.2010. 11:39

Ćwiczenia na płaski brzuch cz. 1

Ćwiczenia na płaski brzuchTwój brzuch nabrał zimowego sadełka, a tu zbliżają się wakacje i chcesz pokazać trochę ciałka? Czas, więc zacząć intensywne przygotowania, tak by wszyscy zaczęli zazdrościć ci twojej sylwetki. Sama dieta jednak nie wystarczy – potrzebny jest ruch. Porzuć, więc tryb siedzący i zacznij ćwiczyć razem z nami, a wiosną na pewno włożysz swoją ulubioną sukienkę, a latem twój płaski brzuch będzie przyciągał uwagę wszystkich plażowiczów. Nasze ćwiczenia na płaskich brzuch pomogą ci zrzucić zbędny tłuszczyk.

Czytaj dalej Komentarze (33) 21.04.2010. 08:19