Zabójczy trening na nogi

ćwiczenia na nogiTo mam dla was kolejny skuteczny, ale męczący trening na nogi, a jest nim "Zabójczy trening na nogi". Już jeden zabójczy trening na naszym portalu jest a to kolejny - ten typowo na nogi, na pośladki ma niewielkie oddziaływanie. Trening należy powtarzać codziennie, raz dziennie. Trwa on około 15 minut, więc spokojnie tyle czasu dacie radę wygospodarować :) Pierwsze efekty widać po około 1.5 tygodnia. Trening jest dość wyczerpujący, ale warto się przemęczyć. Zapraszam do ćwiczenia razem z nami.

Czytaj dalej Komentarze (47) 23.12.2013. 15:17

Walk at home - ćwiczenia na nogi i pośladki

home walking ćwiczenia na nogiDziś mam dla was kolejny pomysł na trening na nogi i pośladki, a jest nim Walk at home, czyli w wolnym tłumaczeniu "spacerowanie w domu". Jest to trening, który ma 3 rodzaje - pierwszy 1 milę, drugi 2 mile a trzeci 3 mile. To, który rodzaj wybierzecie zależy tylko od was - waszych chęci, wolnego czasu i potrzeb :) To ile schudniecie i ile ubędzie wam cm zależy tylko od was i waszego organizmu. Średnio przy zestawie 1 milowym spala się 1kg na tydzień, a więc całkiem nieźle :) Wybrany zestaw należy powtarzać codziennie.

Czytaj dalej Komentarze (80) 20.08.2013. 16:08

Ćwiczenia na szczupłe nogi w 8 tygodni

ćwiczenia na nogiDziś mamy dla was kolejny zestaw skutecznych ćwiczeń na szczupłe nogi. Tym razem to zestaw, który daje zaskakujące efekty po 8 tygodniach. Ten zestaw jest kolejną częścią programu - wcześniej na naszym portalu mogliście znaleźć ćwiczenia na płaski brzuch w 8 tygodni - teraz do tego zestawu możecie dołączyć ćwiczenia na szczupłe nogi. Systematycznie będziemy publikować kolejne części - może zechcecie przetestować cały program Odchudzanie bez granic. Serdecznie zapraszamy do ćwiczenia razem z nami. Dajcie znać jakie efekty udało wam się osiągnąć.

Czytaj dalej Komentarze (162) 24.07.2012. 13:09

Ćwiczenia na nogi - trening 9 minutowy

ćwiczenia na nogiPłaski brzuch, smukła talia, kształtna pupa oraz zgrabne nogi to ideał kobiecej sylwetki, do której każda z nas pragnie dążyć. Ćwiczenia na płaski brzuch, ćwiczenia wyszczuplające czy odchudzające to wszystko znajdziecie na naszym portalu. U nas znajdziecie również specjalne ćwiczenia na nogi, które pozwolą wam uzyskać świetnie wymodelowane i zgrabne nogi. Dziś mam dla was 9-cio minutowy trening na nogi, na który składają się bardzo proste ćwiczenia. Wystarczy 9 minut dziennie przez 2 tygodnie, aby zobaczyć zniewalający efekt tych ćwiczeń na nogi.

Czytaj dalej Komentarze (405) 10.08.2011. 12:47

Ćwiczenia na nogi cz.2

ćwiczenia na nogi Nogi to jedna z części ciała, którą kobiety lubią szczególnie pokazywać. Nic tak w końcu nie przyciąga mężczyzn jak krótka spódniczka oraz zgrabne długie nogi. Chcesz mieć piękne, zgrabne i smukłe nogi? To zacznij ćwiczyć razem z nami. Proste ćwiczenia na nogi pomogą ci uzyskać zaskakujące efekty. Dzięki kilku ćwiczeniom nie będziesz już musieć wstydzić się swoich nóg i spokojnie będziesz mogła założyć mini. Ćwiczenia pomogą nie tylko wymodelować nogi, ale przede wszystkim sprawią, że twoje nogi będą zdrowe – a zdrowe nogi to piękne nogi.

Czytaj dalej Komentarze (24) 14.06.2010. 08:58

Ćwiczenia na nogi cz.1

Ćwiczenia na nogi Zbliżają się wakacje, trzeba będzie pokazać nogi. Każda kobieta chce by jej nogi wyglądały zgrabnie, smukle i powabnie. Sama dieta jednak i dobre chęci nie wystarcza, potrzebny jest również ruch. W tym artykule przedstawię wam kilka prostych ćwiczeń, które pomogą wam wymodelować nogi tak, aby wszyscy wam zazdrościli. Dzięki lekkiemu, regularnemu treningowi twoje nogi nabiorą powabnego kształtu, staną się mocniejsze i wytrzymalsze, a przez to zdrowsze i piękniejsze. Już nie będziesz się musieć ich wstydzić i ukrywać pod spodniami, śmiało będziesz mogła pokazać je ludziom.

Czytaj dalej Komentarze (31) 07.05.2010. 10:20