Miley Cyrus Legs Workout

ćwiczenia na nogi Miley CyrusMiley Cyrus niedawno udostępniła w sieci propozycję swojego treningu na szczupłe nogi "Miley Cyrus Legs Workout". Mamy okazję zaprezentować ten zestaw u nas. Mimo, że są to ćwiczenia siłowe na nogi - to nie bójcie się - nie umięśnią wam nóg, ale je wyszczuplą i wymodelują. Ćwiczenia te powinno wykonywać się 3 razy w tygodniu - np. w poniedziałki, środy i piątki. W pozostałe dni nogi powinny odpoczywać. Pierwsze efekty widać po około 2 tygodniach, ale jeśli oczekujecie efektu "woow" to musicie ćwiczyć około 2 miesiące.

Czytaj dalej Komentarze (26) 14.09.2015. 11:26

20 minutowe ćwiczenia odchudzające na nogi

ćwiczenia na nogiWielkimi krokami zbliża się lato, czas więc zacząć trening, który wzmocni mięśnie naszych nóg i sprawi, że nasze uda wysmukleją a nogi będą prezentowały się świetnie w letnich kreacjach.Jest to 20 minutowy trening z siedmioma ćwiczeniami, które powtarza się trzykrotnie co dwa dni. Efekty widać już po około dwóch miesiącach ćwiczeń. Serdecznie zapraszamy do ćwiczenia razem z nami - lato naprawdę już niedługo!!!

Czytaj dalej Komentarze (9) 10.05.2015. 15:56

Ćwiczenia na seksowne nogi i pośladki Sylwii Wiesenberg

ćwiczenia na nogi i pośladkiChyba nikt nie zaprzeczy, że seksowne nogi i pośladki u kobiety to podstawa jej atrakcyjności. Kobiety często z zazdrością patrzą na gwiazdy, które takowe posiadają i zastanawiają się jak tego dokonać. Wszystko jest niemal w zasięgu ręki. Wystarczy trochę samozaparcia i ok. 15 minut dziennie, by małymi, a z czasem nawet dużymi kroczkami swój cel osiągnąć.

Czytaj dalej Komentarze (8) 14.10.2014. 13:27

Ćwiczenia na wyszczuplenie nóg

ćwiczenia na nogiWiększość kobiet marzy o tym, by mieć piękne, szczupłe ciało. Utrzymanie takiej sylwetki nie jest takie trudne, jak się każdemu może wydawać. Tym razem zajmiemy się nogami, ponieważ ładne, zgrabne nogi to marzenie każdej kobiety. Wszystko jest do zrobienia! Wystarczy tylko wykonywać kilka ćwiczeń dziennie, żeby zyskać piękne, zgrabne nogi.


Czytaj dalej Komentarze (24) 14.08.2014. 12:35

Zabójczy trening na nogi

ćwiczenia na nogiTo mam dla was kolejny skuteczny, ale męczący trening na nogi, a jest nim "Zabójczy trening na nogi". Już jeden zabójczy trening na naszym portalu jest a to kolejny - ten typowo na nogi, na pośladki ma niewielkie oddziaływanie. Trening należy powtarzać codziennie, raz dziennie. Trwa on około 15 minut, więc spokojnie tyle czasu dacie radę wygospodarować :) Pierwsze efekty widać po około 1.5 tygodnia. Trening jest dość wyczerpujący, ale warto się przemęczyć. Zapraszam do ćwiczenia razem z nami.

Czytaj dalej Komentarze (54) 23.12.2013. 15:17

Walk at home - ćwiczenia na nogi i pośladki

home walking ćwiczenia na nogiDziś mam dla was kolejny pomysł na trening na nogi i pośladki, a jest nim Walk at home, czyli w wolnym tłumaczeniu "spacerowanie w domu". Jest to trening, który ma 3 rodzaje - pierwszy 1 milę, drugi 2 mile a trzeci 3 mile. To, który rodzaj wybierzecie zależy tylko od was - waszych chęci, wolnego czasu i potrzeb :) To ile schudniecie i ile ubędzie wam cm zależy tylko od was i waszego organizmu. Średnio przy zestawie 1 milowym spala się 1kg na tydzień, a więc całkiem nieźle :) Wybrany zestaw należy powtarzać codziennie.

Czytaj dalej Komentarze (83) 20.08.2013. 16:08

Ćwiczenia na szczupłe nogi w 8 tygodni

ćwiczenia na nogiDziś mamy dla was kolejny zestaw skutecznych ćwiczeń na szczupłe nogi. Tym razem to zestaw, który daje zaskakujące efekty po 8 tygodniach. Ten zestaw jest kolejną częścią programu - wcześniej na naszym portalu mogliście znaleźć ćwiczenia na płaski brzuch w 8 tygodni - teraz do tego zestawu możecie dołączyć ćwiczenia na szczupłe nogi. Systematycznie będziemy publikować kolejne części - może zechcecie przetestować cały program Odchudzanie bez granic. Serdecznie zapraszamy do ćwiczenia razem z nami. Dajcie znać jakie efekty udało wam się osiągnąć.

Czytaj dalej Komentarze (177) 24.07.2012. 13:09

Ćwiczenia na nogi - trening 9 minutowy

ćwiczenia na nogiPłaski brzuch, smukła talia, kształtna pupa oraz zgrabne nogi to ideał kobiecej sylwetki, do której każda z nas pragnie dążyć. Ćwiczenia na płaski brzuch, ćwiczenia wyszczuplające czy odchudzające to wszystko znajdziecie na naszym portalu. U nas znajdziecie również specjalne ćwiczenia na nogi, które pozwolą wam uzyskać świetnie wymodelowane i zgrabne nogi. Dziś mam dla was 9-cio minutowy trening na nogi, na który składają się bardzo proste ćwiczenia. Wystarczy 9 minut dziennie przez 2 tygodnie, aby zobaczyć zniewalający efekt tych ćwiczeń na nogi.

Czytaj dalej Komentarze (431) 10.08.2011. 12:47

Ćwiczenia na nogi cz.2

ćwiczenia na nogi Nogi to jedna z części ciała, którą kobiety lubią szczególnie pokazywać. Nic tak w końcu nie przyciąga mężczyzn jak krótka spódniczka oraz zgrabne długie nogi. Chcesz mieć piękne, zgrabne i smukłe nogi? To zacznij ćwiczyć razem z nami. Proste ćwiczenia na nogi pomogą ci uzyskać zaskakujące efekty. Dzięki kilku ćwiczeniom nie będziesz już musieć wstydzić się swoich nóg i spokojnie będziesz mogła założyć mini. Ćwiczenia pomogą nie tylko wymodelować nogi, ale przede wszystkim sprawią, że twoje nogi będą zdrowe – a zdrowe nogi to piękne nogi.

Czytaj dalej Komentarze (24) 14.06.2010. 08:58

Ćwiczenia na nogi cz.1

Ćwiczenia na nogi Zbliżają się wakacje, trzeba będzie pokazać nogi. Każda kobieta chce by jej nogi wyglądały zgrabnie, smukle i powabnie. Sama dieta jednak i dobre chęci nie wystarcza, potrzebny jest również ruch. W tym artykule przedstawię wam kilka prostych ćwiczeń, które pomogą wam wymodelować nogi tak, aby wszyscy wam zazdrościli. Dzięki lekkiemu, regularnemu treningowi twoje nogi nabiorą powabnego kształtu, staną się mocniejsze i wytrzymalsze, a przez to zdrowsze i piękniejsze. Już nie będziesz się musieć ich wstydzić i ukrywać pod spodniami, śmiało będziesz mogła pokazać je ludziom.

Czytaj dalej Komentarze (31) 07.05.2010. 10:20