Trening mięśni brzucha na stojąco

ćwiczenia na płaski brzuchDziś coś dla osób - nie tylko kobiet - które chcą wyrobić sobie mięśnie brzucha, ale mają dość brzuszków i ćwiczeń w pozycji leżącej. Tu waszą podstawową pozycją będzie stanie na nogach z wyprostowanymi plecami. Do tych ćwiczeń na mięśnie brzucha stosowane będą ciężarki, a także skakanka, dzięki której nie tylko będziecie ćwiczyć mięśnie brzucha, ale również spalicie kalorie. Trening na mięśnie brzucha wykorzystujący skakankę daję wam więc podwójną korzyść, z której warto skorzystać.

Każda kobieta chce mieć płaski brzuch, a przy okazji twardy i jędrny, dla takich kobiet jest stworzony trening, który za momencik będziecie mogli zobaczyć na filmie. Trening ten to zaledwie 20 minut ćwiczeń - 20 minut, które potrafią zdziałać cuda, jeśli tylko przyłożycie się do tych ćwiczeń.

Ćwiczenia na mięśnie brzucha i spalanie kalorii, które za momencik zobaczycie wykorzystują dwa atrybuty: ciężarki oraz skakankę, w które koniecznie musicie się zaopatrzyć przed przystąpieniem do tych ćwiczeń. Później przyjmujecie odpowiednią pozycję i można ćwiczyć. 20 minut chyba każdy znajdzie, bo to naprawdę niewiele, a już po tygodniu będziecie mogli odczuć pierwsze efekty ćwiczeń.

Jesteście gotowi na takie wyzwanie? Mam nadzieję, że tak, bo ćwiczenia na mięśnie brzucha już czekają na was. Nie będą ich omawiać kolejno, bo na filmie wszystko jest pokazane bardzo dokładnie i są polskie komentarze, stąd też nikt nie powinien mieć problemów z ich zrozumieniem.

Powodzenia!!!





03.11.2011. 08:21

Komentarze

Iza 02.12.2011. 15:54

Na poczatku udalo mi sie wytrzymc tylko 10 min teraz wytrzymuje do konca treningu.I jestem barzdo zadowolona poniewaz widac juz efekty,a myslalam ze po urodzieniu dziecka plaski brzuch jest tylko marzeniem....A moje nie dlugo sie spelni:)polecam

Donka 18.12.2011. 15:16

Wytłumaczcie...

Jak ona to robi, że gada i ćwiczy jednocześni i nie jest zmachana. Ja wymiękłam po 13 minutach.

grazynakizlich 19.12.2011. 20:45

Dzieki za dobre cwiczenia,ja cwicze juz 3 tygodnie i wspaniale sie czuje ,a schudłam ok 2 kg

polecam wszystkim

Anna 25.12.2011. 13:43

Pierwszy raz ćwiczyłam i wytrzymałam 40min. Kochane nie podawajmy się, damy rade:)

Jolanta82 26.12.2011. 15:54

czy ktoś wie jak nazywa się ta instruktorka i czy nagrała płyty fitness i gdzie można je kupić?

Natalia 10.01.2012. 18:57

Czy można zamiast skakanki zrobić po prostu szybki bieg w miejscu? np. wysoko podnosząc kolana?
Właśnie tak dziś z Panią ćwiczyłam, ale dałam radę zrobić tylko pierwszą serię, trochę przysiadów i całą serię "zabójczego" treningu na nogi i pośladki :D.

Fanka 10.01.2012. 23:41

Bardzo dobra instruktorka. Miła, uśmiechnięta i własnym wyglądem mobilizująca do ćwiczenia:)

Admin 11.01.2012. 14:02

do Natalia - biegi niestety nie zastępują skakanki, zupełnie inaczej przy skakance pracują nogi, a przy okazji i inne partie ciała w tym brzuch.

rola13 17.01.2012. 17:53

nie bardzo mam miejsce do skakania na skakance, bo o wszystko zahaczam, dlatego chciałabym się zapytać czy jeśli będę udawała, że skacze tylko bez skakanki to będzie mniejszy efekt ?

Admin 18.01.2012. 09:38

do rola13 - jeśli będziesz przy tym machać rękami i nogami identycznie jak przy skakance to efekt może być zbliżony, ale nigdy nie będze taki sam

slim 30.01.2012. 14:59

Czy zwiększy się efekt jeżeli będę wykonywała te ćwiczenia (1 serię)co II dzień + ćwiczenia na biodra http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-wyszczuplajace/cwiczenia-wyszczuplajace-biodra/ a w pozostałe dni http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-na-plaski-brzuch/skuteczne-cwiczenia-na-plaski-brzuch/c_2/ + http://www.cwiczenia.org/cwiczenia-na-plaski-brzuch/najlepsze-cwiczenia-na-plaski-brzuch/c_3/ po 1 serii ?

Admin 31.01.2012. 09:26

do slim - tak, wykonując dodatkowo inne ćwiczenia efekt będzie lepszy :)

Ania 02.02.2012. 17:15

Hej :) jetem po całej serii i fajnie się czuję; znalazłam Was w necie bo zabrkało funduszy na fitness a poza tym to i tak nie nadążałam za prowadzącymi. Wyciągnęłam męża kawalerskie ciężarki ale chyba są za ciężkie - co domowego mogę wykorzystać zamiast nich? jaka jest waga ciężarków do tego zestawu ćwiczeń?

Admin 03.02.2012. 09:12

do Ania - bardzo się cieszę, że do nas trafiłaś :) Ciężarki, które dobrze jest wykorzystywać w tych ćwiczeniach to takie od 1kg do 2kg - w zależności od tego ile dajecie radę unieść - lepiej nie przesadzać by nic sobie nie naderwać. Zamiast ciężarków można użyć inne przedmioty o takiej wadze, które będzie się wygodnie trzymać.

Ania 03.02.2012. 13:48

Wysłałam Wam prywatną wiadomość, ale jest to temat ogólny - może odpowiecie tutaj :) co z rozgrzewką? nie wspominacie o niej - co możemy robić na rozgrzewkę? ja przez ok. 10 min. kręcę duzym ciężkim kołem hula-hop z masażerami - czy dobrze robię? w sumie czuję się rozgrzana i wymasowana, a zalegający tłuszcz na brzuchu po porodzie robi się miękki i "przelewający" . Czekam na opinię i pozdrawiam :) ps. dziś też jestem po całej serii

Admin 06.02.2012. 13:20

do Ania - rozgrzewka jest oczywista przy każdych ćwiczeniach więc już o niej nie wspominamy. Dobry jest bieg w miejscu i rozciąganie, hula hop również może być.

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:


6 + 8 =