Trening mięśni brzucha na stojąco

ćwiczenia na płaski brzuchDziś coś dla osób - nie tylko kobiet - które chcą wyrobić sobie mięśnie brzucha, ale mają dość brzuszków i ćwiczeń w pozycji leżącej. Tu waszą podstawową pozycją będzie stanie na nogach z wyprostowanymi plecami. Do tych ćwiczeń na mięśnie brzucha stosowane będą ciężarki, a także skakanka, dzięki której nie tylko będziecie ćwiczyć mięśnie brzucha, ale również spalicie kalorie. Trening na mięśnie brzucha wykorzystujący skakankę daję wam więc podwójną korzyść, z której warto skorzystać.

Czytaj dalej Komentarze (79) 03.11.2011. 08:21

Trening na brzuch

trening na brzuchPiękny brzuch to nie tylko marzenie kobiet, ale również i mężczyzn. Każdy mężczyzna marzy o tym, aby mieć pięknie wyrzeźbione mięśnie brzucha toteż wypady na siłownię stają się wśród mężczyzn czymś powszechnym. Ćwiczeń na mięśnie brzucha jest wiele, są również specjalne treningi i jednym z takich treningów na brzuch jest ABS.

Czytaj dalej Komentarze (16) 21.10.2010. 10:03

Ćwiczenia na mięśnie brzucha cz.2

ćwiczenia na mięśnie brzucha Idealnie zarysowane mięśnie brzucha to duma dla każdego mężczyzny. To dlatego tak często poddają się wyczerpującym treningom na siłowni, a także biorą sterydy. Jednak nie zawsze wychodzi to im na zdrowie. Idealnie ukształtowana sylwetka może tylko pozornie wskazywać zdrowe i pięknie zbudowane ciało. Nie można kosztem zdrowia kształtować swojej sylwetki. Jeśli chcesz wyrobić sobie mięśnie brzucha rób to z głową. Regularne ćwiczenia są potrzebne, ale zwróć uwagę na czas regeneracji mięśni.

Czytaj dalej Komentarze (0) 21.06.2010. 11:25

Ćwiczenia na mięśnie brzucha cz.1

Ćwiczenia na mięśnie brzucha Szczególnie u mężczyzn panuje przekonanie, że prawdziwy mężczyzna musi mieć tzw. kaloryferem. I tu zaczynają się wyczerpujące, intensywne treningi w celu uzyskania wyrzeźbionego brzucha. Kobiety raczej nie tyle wyrabiają sobie mięśnie brzucha, co starają się utrzymać płaski brzuch. Ćwiczenia na mięśnie brzucha nie są jednak tym samym, co ćwiczenia na płaskich brzuch. Jeśli chcesz wyrzeźbić mięśnie, potrzebny jest większy i bardziej intensywny wysiłek. Poniektóre ćwiczenia będą się oczywiście powtarzać, ale zaznaczam, że to nie to samo.

Czytaj dalej Komentarze (28) 01.05.2010. 13:44