Ćwiczenia na wzmocnienie kostek i łydek

ćwiczenia na kostkiKostki i łydki są jednymi z najważniejszych części naszego ciała, to dzięki nim jesteśmy w stanie chodzić i biegać, dlatego odpowiednie o nich dbanie powinno być dla nas zawsze ważną kwestią. Kostek i łydek używamy praktycznie cały czas, dlatego też często są narażone na złe działanie czynników zewnętrznych. Ponadto utrzymują całe ciało, i na tym nie koniec. W przypadku biegu, mięsień łydki musi utrzymać wielokrotność wagi człowieka. Dlatego zawsze i zdecydowanie bardziej są narażone na oddziaływanie przeciążeń i sił uderzeniowych.

Czytaj dalej Komentarze (2) 23.06.2014. 22:50

Ćwiczenia na wyszczuplenie łydek

ćwiczenia na wyszczuplenie łydekKażda kobieta (i nie tylko) pragnie mieć piękne i zgrabne łydki. Można to osiągnąć w dość prosty sposób, aczkolwiek nie bez wysiłku. Jeśli marzą ci się zgrabne łydki to zachęcam do zajrzenia w ten artykuł - zamieszczamy w nim ćwiczenia na wyszczuplenie łydek. Ćwiczenia są proste i trwają nawet nie 15 minut. Wykonuje się je codziennie i już po miesiącu można zobaczyć efekty. Zapraszam do ćwiczenia razem z nami - są to ćwiczenia na łydki zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Czytaj dalej Komentarze (30) 07.01.2014. 17:31

Ćwiczenia na szczupłe łydki

ćwiczenia na łydkiĆwiczenia na łydki pozwalają na wyszczuplenie oraz wymodelowanie ich, by całe nogi prezentowały się jeszcze piękniej. Czasem wszystko z naszymi nogami prawie wszystko jest okej i nie potrzebujemy treningu na całe nogi, a jedynie chcemy popracować nad łydkami. Jeśli ty jesteś w takiej sytuacji to polecam gorąco nasze dzisiejsze ćwiczenia na szczupłe łydki. Zapewniam, że są one skuteczne. Zapraszam was serdecznie do ćwiczenia razem z nami. Mam nadzieję, że te ćwiczenia na łydki wam pomogą :)

Czytaj dalej Komentarze (507) 31.01.2012. 13:02

Ćwiczenia na zgrabne łydki

ćwiczenia wyszczuplająceZgrabne łydki to podstawa ładnych nóg, dlatego też mam dziś dla was kilka propozycji na ćwiczenia wyszczuplające łydki i wypracowujące ich mięśnie. Wykonując te ćwiczenia na łydki co drugi dzień już po dwóch tygodniach zobaczysz pierwsze efekty. Ćwiczenia na łydki, które dziś mam dla was są bardzo proste, więc nikt z was nie powinien mieć z nimi problemów. Są to ćwiczenia nie tylko dla kobiet, ale też i mężczyzn, dlatego też gorąco zachęcam wszystkich to ćwiczenia razem z nami.

Czytaj dalej Komentarze (78) 16.01.2012. 16:55