Ćwiczenia na rozstępy

ćwiczenia na rozstępyCellulit i rozstępy to poza zbyt dużą wagą największa zmora kobiet. Walka z rozstępami nie jest prosta - zdecydowanie lepiej jest im zapobiegać zawczasu aniżeli potem starać się je zlikwidować. Prawda jest taka, że nic nie gwarantuje 100% usunięcia rozstępów - nawet kilkakrotnie powtarzana operacja laserowa. Niemniej jednak kiedy już nas dopadły rozstępy można je zmniejszyć i ukryć. A pomóc w tym mogą bardzo proste ćwiczenia oraz dieta, masaże i kremy na rozstępy. Osoby, które nie liczą grosza mogą również zainwestować w dość kosztowne zabiegi laserowe, dermabrazję mechaniczną, peeling chemiczny czy abdominoplastykę.

Czytaj dalej Komentarze (9) 31.07.2013. 14:12

Ćwiczenia antycellulitowe

ćwiczenia na cellulitCellulit męczy cię okropnie? Chcesz się go pozbyć, ale nie wiesz jak? Mamy dla ciebie specjalne ćwiczenia antycellulitowe. Dzięki nim pozbędziesz się cellulitu z ud, pośladków i brzucha. Fajnie? Jeżeli do tego dodasz jeszcze dietę antycellulitową to sukces masz gwarantowany. Dietę antycellulitową wkrótce opiszemy na naszym portalu, więc będziecie mieć wszystko pod ręką : ) Zapraszamy serdecznie do ćwiczenia - nawet zimą warto zadbać o swoją sylwetkę. W końcu zima to czas, kiedy rzadko się wychodzi i czas ten można poświęcić na ćwiczenia, w tym ćwiczenia na cellulit.

Czytaj dalej Komentarze (69) 04.10.2012. 16:25

Jak się pozbyć cellulitu

ćwiczenia na cellulitĆwiczenia na cellulit cieszą się dużym zainteresowaniem, więc mamy dla was kolejny zestaw. Jeśli chcecie się pozbyć cellulitu przede wszystkim z nóg i pośladków, ale również i z brzuch, bo na to również dołączymy kilka ćwiczeń. Ćwiczenia na cellulit, które tym razem mamy dla was zostały przygotowane przez Mariolę Bojarską Ferenc i są uważane za jedne z najbardziej skutecznych, drugi zaś zestaw jest nie mniej skuteczny więc również warto go spróbować. Zachęcam was więc do ich wypróbowania. Koniecznie dajcie również znać czy na was te ćwiczenia zadziałały.

Czytaj dalej Komentarze (89) 31.07.2012. 10:09

Ćwiczenia na cellulit na udach, biodrach i pośladkach

ćwiczenia na cellulitCellulit to zmora wielu kobiet, ale nie jest to problem, którego rozwiązać się nie da. Obecnie na rynku mamy dostęp do szeregu preparatów, które pomagają zwalczać cellulit – od środków kosmetycznych po suplementy diety. Istnieją również specjalne ćwiczenia na cellulit i ja mam dziś dla was jeden taki zestaw. Mam nadzieję, że te ćwiczenia pomogą wam zwalczyć problem skutecznie. Będą to ćwiczenia na cellulit na udach, biodrach i pośladkach. Zapraszam serdecznie do ćwiczenia razem z nami.

Czytaj dalej Komentarze (173) 09.05.2012. 10:14