Ćwiczenia na zmniejszenie biustu

ćwiczenia na pomniejszenie biustuJedne kobiety pragną mieć duże piersi, inne zaś uporczywie starają się je pomniejszyć. Czy da się je pomniejszyć za pomocą ćwiczeń na biust? Oczywiście! Wystarczy odpowiednio dobrać ćwiczenia. Przygotowałam dziś dla was zestaw ćwiczeń, który pomoże wam zmniejszyć piersi. Ćwiczenia te powinny być powtarzane codziennie minimum przez 2 miesiące. Po tym okresie powinny już być jakieś efekty. Oczywiście niektóre z was mogą je zobaczyć szybciej, a inne później – proszę więc nadmiernie się nie przejmować jak na efekty trzeba będzie poczekać nieco dłużej – tak już nasza uroda, u każdej inna :)

Duży biust źle, mały źle – ciężko dogodzić kobiecie :P Na szczęście da się modelować biust, a nawet zmienić jego rozmiar odpowiednimi ćwiczeniami. Niektórzy uważają, że potrzebna jest również dieta – moim zdaniem wystarczy ograniczyć słodycze i tłuszcze, no i całkowicie zrezygnować z fast foodów.

Tym razem mam dla was listę ćwiczeń, która pomoże wam zmniejszyć biust. To ile rozmiarów „wam spadnie” zależy od waszego organizmu oraz czasu – jeśli będziecie ćwiczyć nie 2 miesiące a pół roku to oczywiście może wam się udać pomniejszyć biust znacznie bardziej.

Ćwiczenia na zmniejszenie biustu:

pompki na kolanachklasyczne pompkipompki przy ścianiepompki z użyciem BOSUrozpiętki (pokazuje kobieta) i wyciskanie na piłce (pokazuje mężczyzna)uginanie ramion z hantlamiunoszenie ramion bokiem z hantlamićwiczenia na biust z poduszką Butterflyboksowanie19.11.2015. 09:33

Komentarze

ada 19.11.2015. 23:14

Nareszcie! W końcu ktoś pomyślało tym problemie. Mam płaski brzuszek, chude nóżki i duży biust. Wszystko to wygląda nieproporcjonalnie i muszę, no muszę coś zmienic. Piersi zawsze były moją zmorą, ale teraz się jej pozbędę.
Dziękuję Adminowi za udostępnienie tego postu!

Stefcia 21.01.2016. 09:42

A czy 16 latka mogłaby robić te ćwiczenia? Mam za duży biust i trochę mnie to załamuje:(

Admin 13.02.2016. 12:20

do Stefcia - jeśli rodzice nie mają przeciwwskazań to oczywiście możesz je wykonywać

Aligooo 08.03.2016. 18:21

A jeżeli moje piersi.. są duże i nawet twarde.. to czy dzięki tym ćwiczeniom uda mi się ich pozbyć ? Tak całkiem. Bo wole być ' deską' :/ I czy te ćwiczenia trzeba wykonywać Wszystkie?

Justyna` 18.03.2016. 20:01

Super, że pojawił się taki temat. Mam tylko jedno pytanie czy od robienie pompek nie umiesnią mi się ramiona. Zawsze jak robie podobne cwiczenia zarysowuja mi się miesnie po kilku tygonieach jak nie robie takich cwiczen to zanika i jest ok, ale jak tylko chce spowrotem dolozyc cwiczzenia na gorne partie ciała to od razu na rekach mi się rysują miesnie:/ Czy to normalne? Jak tego uniknąć?

Admin 09.04.2016. 10:29

do Aligooo - całkowicie to raczej niemożliwe, aczkolwiek wszystko zależy od twojego organizmu. Nie trzeba wykonywać wszystkich ćwiczeń

Admin 09.04.2016. 10:34

do Justyna` - tak to normalne, bo mięśnie rąk tutaj pracują, aczkolwiek by umięśnić ręce tak faktycznie to trzeba wielu tygodni, miesięcy a nawet lat ćwiczeń siłowych

Sanagahii 13.05.2016. 19:54

One naprawdę zmniejszają piersi? I które z tych ćwiczeń mają najlepsze efekty? I czy musi być jakaś dieta? Zero słodyczy?

bind ben 04.07.2016. 09:59

Które ćwiczenia dają najlepsze efekty. I czy piersi naprawdę się zmniejsza?

Jedzun 22.08.2016. 17:09

Które cwiczenia polecasz Adminie? I ile trzeba robić powtórzeń?

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

: