Ćwiczenia na zmniejszenie biustu

ćwiczenia na pomniejszenie biustuJedne kobiety pragną mieć duże piersi, inne zaś uporczywie starają się je pomniejszyć. Czy da się je pomniejszyć za pomocą ćwiczeń na biust? Oczywiście! Wystarczy odpowiednio dobrać ćwiczenia. Przygotowałam dziś dla was zestaw ćwiczeń, który pomoże wam zmniejszyć piersi. Ćwiczenia te powinny być powtarzane codziennie minimum przez 2 miesiące. Po tym okresie powinny już być jakieś efekty. Oczywiście niektóre z was mogą je zobaczyć szybciej, a inne później – proszę więc nadmiernie się nie przejmować jak na efekty trzeba będzie poczekać nieco dłużej – tak już nasza uroda, u każdej inna :)

Czytaj dalej Komentarze (10) 19.11.2015. 09:33

Wymagające ćwiczenia na kształtne piersi

ćwiczenia na jędrny biustKażda kobieta pragnie mieć jędrne i kształtne piersi. Nic trudnego! Wystarczy tylko regularnie wykonywać ćwiczenia na biust. W dalszej części artykułu zamieszczam zestaw na kształtne piersi, które pomoże wam wypracować Jillian Michaels. Zestaw ten należy powtarzać minimum 2 razy w tygodniu w 3 seriach przez około 3 miesiące. Zestaw jest dość wymagający, ale niestety na piękno trzeba sobie zapracować :) Tak, więc nie marnujcie czasu tylko ćwiczcie razem z nami i chwalcie się swoimi efektami.

Czytaj dalej Komentarze (18) 09.06.2014. 12:02

Ćwiczenia na jędrny biust

ćwiczenia wyszczuplająceLatem pokazujemy nie tylko płaski brzuch, ładne nogi, czy jędrne pośladki, ale również i biust. Na biust wbrew pozorom uwagę zwracają nie tylko mężczyźni, ale również i kobiety, by porównać ze swoim i się dowartościować, bądź też wręcz przeciwnie zdołować. Tak, więc ładny i jędrny biust jest tak samo ważny jak płaski brzuch. Wystarczy kilka prostych ćwiczeń, by twój biust stał się piękny i jędrny, a tym samym pożądany przez mężczyzn i zazdrosne kobiety. Zapraszam do ćwiczenia.

Czytaj dalej Komentarze (160) 17.06.2011. 09:33