45 minutowy trening dla kobiet w ciąży

ćwiczenia w ciążyCiąża to czas oczekiwania na maluszka, przygotowywania się do nowej roli, itd. Często wtedy zapominamy o sobie i o tym, aby zadbać o swoje ciało. Wiele kobiet też totalnie olewa ten temat twierdząc, że i tak przecież przytyje. Waga w ciąży owszem zmienia się, swoje waży przecież dziecko i wody, ale możemy przecież zadbać o jędrność ciała, a także przy okazji przygotować się lepiej do porodu, zrelaksować i ułatwić sobie późniejszy powrót do sylwetki sprzed ciąży. Ćwiczenia w ciąży pomagają również zapobiegać rozstępom i cellulitowi :) Mnóstwo plusów – nieprawdaż? Warto więc poświęcić kilka minut na zadbanie o swoje ciało.

Czytaj dalej Komentarze (0) 10.12.2015. 09:39

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży

ćwiczenia dla kobiet w ciążyCiąża to czas, w którym wcale nie trzeba rezygnować z aktywności fizycznej - oczywiście jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań lekarskich! Nie należy i tym zapominać. W komentarzach prosiliście o więcej ćwiczeń dla kobiet w ciąży, a więc mam dla was niespodziankę - aż 16 zestawów ćwiczeń dla kobiet w ciąży. Ćwiczenia przygotowała i prowadzi pani Angelika Pióro :) Ćwiczenia dla kobiet w ciąży zawarte w zestawach są bardzo proste i mają na celu pomóc wam przygotować się do porodu, wzmocnić wasze ciała, a także pomóc w walce z rozstępami :) Zapraszam serdecznie do ćwiczenia :)

Czytaj dalej Komentarze (23) 19.07.2013. 19:27

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży – merdanie ogonkiem

ćwiczenia dla kobiet w ciążyPostanowiliśmy dla was dodać kolejny dział, którym są ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Poród to wielki wysiłek dla kobiet, który można jednak zmniejszyć poprzez odpowiednie ćwiczenia, które od dziś będziemy systematycznie zamieszczać na naszym portalu. Dziś mamy dla was ćwiczenie, które nazywa się dość zabawnie, a mianowicie „merdanie ogonkiem”. Jest to ćwiczenia bardzo proste, ale za to znakomicie mobilizujące miednicę, która przecież jest bardzo ważna w czasie porodu. Ponadto dzięki takiemu ćwiczeniu poprawiamy sobie nastrój, a także naszą kondycję i nie pozwalamy zastać się mięśniom, których praca przy porodzie jest przecież niezbędna.

Czytaj dalej Komentarze (15) 28.10.2011. 09:35