Zumba

ćwiczenia odchudzająceZumba to połączenie tańca i aerobiku zainspirowane przez latynoskie rytmy. Jeśli kiedykolwiek próbowaliście danse aerobik bądź fat burning to zumba niewątpliwie także przypadnie wam do gustu. Zumba to nowoczesne ćwiczenia fitness, które nie tylko pozwolą ci spalić zbędne kilogramy, ale także wyrzeźbić sylwetkę. Zumba to ćwiczenia odchudzające dla każdej kobiety niezależnie od wieku. Znakomita zabawa, na którą nie trzeba poświęcać zbyt wiele czasu pomoże ci spalić zbędne kilogramy, wyrzeźbić sylwetkę i poczuć się znacznie lepiej. Gorąco polecam!!!

Czytaj dalej Komentarze (98) 21.07.2011. 14:45

Aquaaerobic - ćwiczenia odchudzające

ćwiczenia na odchudzanieAquaaerobic

Ćwiczenia odchudzające mogą być różnego typu – można znaleźć ćwiczenia odchudzające w domu, ćwiczenia odchudzające na siłowni, bardziej i mniej intensywne ćwiczenia odchudzające, itp. Jednak zwykle są one do siebie podobne. Szukasz skutecznych ćwiczeń odchudzających, które są czymś innym niż dotychczas wykonywałaś? To koniecznie spróbuj aquaaerobic. Jest to dziś jedna z popularniejszych metod odchudzających. Kobiety coraz częściej wybierają aquaaerobic, bo wnosi on coś nowego i niecodziennego do ich zwykłych ćwiczeń na odchudzanie.

Czytaj dalej Komentarze (7) 02.02.2011. 09:52

Dance aerobic

dance aerobikLubisz tańczyć w rytm dobrej muzyki? Chcesz skutecznie spalić zbędne kilogramy bawiąc się przy tym znakomicie? To mamy coś dla Ciebie. Dance aerobik to ćwiczenia odchudzające typu aerobic, ale połączone w kroki taneczne, przez co można jednocześnie bawić się świetnie i rzeźbić swoją sylwetkę. Dance aerobik jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają tańczyć – łączą tu przyjemne z pożytecznym. Ci, którzy z tańcem nie są za pan brat, może dzięki tego typu ćwiczeniom go pokochają. Kto wie.

Czytaj dalej Komentarze (23) 21.09.2010. 09:27

Step aerobic

step aerobicStep aerobic to aerobik konwencjonalny wykonywany z zastosowaniem małego schodka, stymulującego pracę mięśni nóg, a także pozwalającego na spalanie kalorii z pośladków i ud. Step aerobic inaczej zwany jest również benchstep, bench-aerobic, low-impact bench, step-tralning oraz step heart. Tego typu aerobic pojawił 15 lat temu w Ameryce i wywodzi się od połączenia zwykłych ćwiczeń aerobowych z ćwiczeniami na nogi, które wykorzystują schodek do ćwiczeń.

Czytaj dalej Komentarze (28) 16.09.2010. 13:06